Sessiz Ol

Olan bitenler sadece ben inandığım için var. Sana uyguladığım fiziksel darbeler de sadece ikimizin arasında.

Sen, ben, o, siz, biz, onlar diye uzlaşma yolu arayan kayboluşlardan bıkmışım ki hepsini silip attım bu gece. Ben yokken diğerleri nasıl olabilir ki? Kavga bittiğinde haber verirsen orda olmaya çalışacağım. Karanlıkta hissetmek daha güzel ama zaman ilerledikçe karanlık azalıyor, tadını çıkarmam lazımdı her saniye. En kısa karanlığı isteyerek seçmişiz sanki. Şansımız yoksa hiçbir önemi yok. Bırak öyle dursun, bu anın da tadını çıkarmak istiyorum.
Sessiz ol ve hareket etme.

Huzurumu huzursuzlaştırdığın her saniye bana aşırı zarar veriyor. Zamanlarımızın hızının aynı olmadığını nasıl anlatabilirim ki? Delirmek böyle bir şey. Senin saniyeler içinde hızla geçmiş olman, benim o saniyeleri yıllarmış gibi geçirdiğim gerçeğini değiştiremiyor. Umursamaz hareketlerinle öldürdüğün şey benim yıllarım. Zamanın en değerli varlığımız olduğunu hepimiz bildiğine göre burada daha fazla okunacak satır yoktur.

Her zaman daha fazlasını isteyenler için daha fazlası; beyninizin durdurulamaz enerjisini, başkalarını sömürmek yerine başkalarına yeni kaynaklar yaratarak harcamanızı isterdim. Rolünüz başka potansiyel enerjileri kinetik enerjilere çevirmektir belki. Kim bilir belki de herkes her zaman rolünden daha fazlasını yapamıyordur. Oynamak için çok aktif bir zeka gerekir. Yetenek sandığınız şeyler, sadece zamanında size ekilenlerdir.

Sessiz ol ve burdan uzaklaş.